سمپاشي منازل با خدمت از ما

خدمات نظافت منزل با «خدمت از ما»


خدمات نظافت منزل موارد متعددي را شامل مي‌شود؛ از نظافت منزل و وسايل آن گرفته تا نظافت راه‌پله و شستشوي نما. پيش‌تر پيدا کردن بهترين‌هاي نظافت منزل چالشي وقت‌گير محسوب مي‌شد، اما با کمک بازار آنلاين «خدمت از ما» ديگر اينگونه نيست. علاوه بر دريافت خدمات بهترين متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما»، شما مي‌توانيد هزينه اين خدمات را نيز از چند متخصص به رايگان استعلام کنيد. در اين مطلب قصد داريم تعدادي از محبوب‌ترين خدمات دسته نظافت منزل يعني قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما» را بررسي کنيم.


 


 


 


مبل شويي «خدمت از ما»


مبل‌ها بخش مهمي از منزل ما و دکوراسيون آن را تشکيل مي‌دهند. به علت استفاده زياد، امکان کثيف شدن آنها بسيار زياد است. درصورتي‌که آلودگي روي مبل به‌گونه‌اي باشد که با دستگاه‌هاي خشکشويي پاک نشود، به‌ويژه زماني که رنگ مبل روشن است، شما به خدمات مبل شويي «خدمت از ما» نياز خواهيد داشت. مبل شويي خدمت از ما به معني شستشوي مبلمان با آب است. برخي از مشخصات مبل شويي «خدمت از ما» عبارت‌اند از: • داشتن اطلاعات کافي در مورد انواع مبل

 • کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن

 • استفاده از شوينده‌هاي مناسب براي شستشوي مبلمان

 • نظافت محل پس از اتمام کار مبل شويي «خدمت از ما»


با استفاده از خدمات مبل شويي «خدمت از ما»، کار شستشوي مبلمان شما با بهترين موارد و به‌صورت اصولي انجام خواهد شد تا علاوه بر ضدعفوني، آسيبي به آن نيز نرسد. همچنين، از آنجا که «خدمت از ما» شهرهاي مختلف کشور را پوشش مي‌دهد، شما مي‌توانيد با خيال راحت از خدمات مبل شويي در منزل کرج، مبل شويي در منزل تهران، مبل شويي در منزل شيراز، مبل شويي در منزل تهران، مبل شويي در منزل اصفهان و. استفاده کنيد. مبل شويي «خدمت از ما» براي شستشوي انواع مبلمان چرم، پارچه‌اي، فوم و حتي سرويس‌هاي نهارخوري مناسب است.


 


 


 


قاليشويي


علاوه بر مبل شويي «خدمت از ما»، قاليشويي يکي ديگر از خدماتيست محبوب براي نظافت اساسي منزل است. استفاده از خدمات قاليشويي براي اکثر افراد که آپارتمان‌نشين هستند، يک گزينه بسيار مناسب است. همچنين، گاهي به دليل ارزشمند بودن يک فرش حتما بايد کار شستن آن را به يک قاليشويي خوش‌نام سپرد. خدمات قاليشويي به طور کلي شامل شستشو، غبارروبي و لکه‌گيري مي‌شود. در ادامه روش‌هاي قاليشويي را معرفي مي‌کنيم:


1. قاليشويي سنتي


اين روش قاليشويي همان روند آويزان کردن فرش، زدن آن براي غبارروبي، پهن کردن فرش روي زمين، خيس کردن آن، پاشيدن مواد شوينده، شستن با فرچه و نهايتا پهن کردن براي خشک شدن است. بعضي شرکت‌ها از اين روش براي قاليشويي استفاده کرده و فقط در مرحله نهايي از ديگ خشک‌کن استفاده مي‌کنند.


2. قاليشويي نيمه اتوماتيک


در اين روش قاليشويي از نيروي انساني در کنار وسايل اتوماتيک کمک گرفته مي‌شود. افراد به کمک ابزار برقي مانند فرچه و شلاق زن جهت آب‌گيري فرش، قاليشويي را انجام مي‌دهد. در واقع يک نيروي انساني در کنار وسايل برقي کار قاليشويي کرج و يا شهرهاي ديگر را انجام مي‌دهد.


3. قاليشويي اتوماتيک


در قاليشويي اتوماتيک که به قاليشويي مکانيزه هم معروف است، تمام مراحل شستشوي فرش توسط ماشين انجام شده، و نيروي انساني تنها در قسمت جابه‌جايي فعاليت مي‌کند. در قاليشويي اتوماتيک که به دو روش صفحه‌اي و ديسکي انجام مي‌شود، فرش شسته شده و سپس در خشک‌کن خشک مي‌شود.


 


 


 


نظافت راه‌پله


علاوه بر مبل شويي «خدمت از ما» و قاليشويي که به فضاي داخلي منزل مربوط مي‌شوند، فضاي خارجي خانه را نيز نبايد فراموش کرد. اولين جايي که به محض ورود به ساختمان ديده مي‌شود، مشاعات و راه پله‎هاست. همچنين، از آنجا ‌که راه‌پله همواره محل رفت‌وآمد هست، نظافت راه‌پله اهميت بالايي دارد. نظافت راه‌پله در آپارتمان‌هاي مسي و ادارات شامل خدمات زير مي‌شود: • نظافت پله‌ها، راهروها و پاگردها

 • پاک کردن قرنيزها و نرده‌ها

 • نظافت ديواره‌هاي راه‌پله

 • پاک کردن شيشه‌ها از داخل

 • شستشوي درب و کابين آسانسور

 • شستن درب ورودي و محوطه ورودي ساختمان


اگر ساکن تهران هستيد، هزينه نظافت راه‌پله مرکز تهران، نظافت راه‌پله غرب تهران، نظافت راه‌پله شرق تهران و مناطق ديگر بسيار مناسب است. نظافت راه‌پله در مشهد و ساير شهرهاي تحت پوشش نيز به همين صورت است. قيمت نظافت راه‌پله با توجه ساعت کار، تعداد طبقات و همچنين تعداد طبقات پارکينگ مشخص مي‌شود.


«خدمت از ما» خدمات نظافت راه‌پله و مشاعات براي ساختمان‌هاي اداري، مسي و. توسط نظافتچي‌هاي مورداعتماد ارائه مي‌دهد. با مطالعه نظرات مشتريان قبلي در نظافت راه‌پله نيز ديگر نيازي به جستجو براي يافتن نيروهاي کاري و وظيفه‌شناس نيست. درخواست خود را ثبت کنيد، پيشنهاد قيمت بگيريد و از ميان برترين شرکت‌ها متعهدترين نيروي نظافت راه‌پله را انتخاب کنيد.


 


سمپاشي منازل


سمپاشي منازل در چک‌ليست کارهاي مربوط به نظافت منزل معمولا در صدر قرار مي‌گيرد. همان‌طور که مي‌دانيد، سمپاشي منازل براي ريشه کني ساس، سوسک و ساير ات موذي انجام مي‌شود. نکته مهم در روش سمپاشي منازل، انجام آن به گونه‌ايست که براي ساکنان منزل کوچکترين ضرري نداشته باشد. به همين دليل، رعايت اصول سمپاشي منازل در انجام اينکار بسيار مهم است.


اگر به موقع براي سمپاشي منازل دست به کار نشويد، ممکن است اين ات مشکلاتي در سلامت ساکنان ايجاد کنند. براي مثال، سوسک‌ها به دليل اينکه مي‌توانند در مکان‌هاي از جمله مانند حمام، انبارها و محل‌هاي پخت و پز حضور ساکن شوند (با توجه به اينکه با مکان‌هاي آلوده‌اي مانند فاضلاب در تماس هستند) به سادگي مي‌توانند منتقل‌کننده بيماري به ساکنان يک خانه باشند. قيمت سمپاشي منازل در اصفهان و ساير شهرها به متراژ محل، نوع افت و نوع سمي به کار برده شده است بستگي دارد.


 


سخن پاياني


اين روزها با شيوع ويروس کرونا دغدغه نظافت منزل و سفارشاتي مانند قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما» نسبت به گذشته چند برابر شده است. شما مي‌توانيد در بازار آنلاين «خدمت از ما» متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي را پيدا کنيد. علاوه بر اين، مي‌توانيد قيمت خدمات را پيش از نهايي کردن درخواست از آنها استعلام کنيد. «خدمت از ما» همچنين به شما اين امکان را مي‌دهد تا علاوه بر مشاهده اطلاعات متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي، نظرات مشتريان قبلي آنها را بررسي کنيد، تا بتوانيد بهترين فرد را براي نظافت منزل‌تان انتخاب کنيد.


 


منبع:

https://q.utoronto.ca/eportfolios/3330/Home_cleaning_services_with

مشخصات

 • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
 • کلمات کلیدی: نظافت ,شويي ,خدمت ,قاليشويي ,منزل ,خدمات ,شويي خدمت ,نظافت راه‌پله ,سمپاشي منازل ,نظافت منزل ,نظافت راه‌پله، ,راه‌پله، سمپاشي منازل ,نظافت راه‌پله، سمپاشي ,قاليشويي، نظافت راه‌پله، ,متخصصان قاليشويي، نظافت
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تازه ها فلزیاب سلطانی تازه های مد و زیبایی اینجا دنیای هنر است راهبرد نجات اقتصاد ايران nahalllgerdo عمومي يو ال خبر youmovies قیمت طلا در کشور انواع شير اطمينان و لوله استنلس استيل